Vysokozdvižné vozíky čelní

http://www.viva-manipulacni-technika.cz/stranka-celni-elektricke-vysokozdvizne-voziky-7
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/stranka-celni-motorove-vysokozdvizne-voziky-6
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/stranka-terenni-motorove-vysokozdvizne-voziky-89

Vysokozdvižné vozíky jsou dnes hojně používanou manipulační technikou a téměř žádná výrobní či obchodní firma se bez nich neobejde. Vysokozdvižné vozíky jsou neodmyslitelnými pomocníky v logistice a jako článek výrobního procesu . Používají se k vykládce a nakládce, převoz a paletování zboží, zakládání materiálu do regálů, horizontální manipulaci a další manipulaci. Použití vysokozdvižných vozíků manipulaci s materiálem a zbožím zjednodušují, usnadňují, ale hlavně zrychluje. V naší nabídce naleznete vysokozdvižné vozíky značek: Feeler, Caterpillar, GC Power, a Armanni. Dodáváme vysokozdvižné vozíky různých provedení, parametrů a s širokou škálou výbav dle způsobů použití. Nabízíme jak vysokozdvižné vozíky pro vysoké pracovní nasazení, tak levnější vysokozdvižné vozíky s dobrým poměrem cena / výkon. V případě zájmu, nabízíme i použité či zánovní vysokozdvižné vozíky umístěné v sekci použité vysokozdvižné vozíky. Pro efektivní manipulaci je důležité správně zvolit vhodný vysokozdvižný vozík jeho provedení, parametry, výbavu a popř. přídavná zařízení.

 


ZDE NALEZNETE NĚKOLIK RAD JAK VYBRAT VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Vysokozdvižné Vozíky Ruční
Vysokozdvižné Vozíky Ruční
Vysokozdvižné Vozíky Retraky
Vysokozdvižné Vozíky Retraky
Vysokozdvižné Vozíky Tříkolové
Vysokozdvižné Vozíky Tříkolové
Vysokozdvižné Vozíky Kompaktní
Vysokozdvižné Vozíky Kompaktní
Vysokozdvižné Vozíky Čelní
Vysokozdvižné Vozíky Čelní
Vysokozdvižné Vozíky Vysokotonážní
Vysokozdvižné Vozíky Vysokotonážní
Vysokozdvižné Vozíky Terénní
Vysokozdvižné Vozíky Terénní

Vysokozdvižné vozíky a jejich výběr

Vysokozdvižné vozíky jsou někdy chybně na okraji zájmu a jsou jen nákladovou položkou, jelikož přímo negenerují zisk. Avšak, bez vysokozdvižných vozíků se těžko zboží dostane k zákazníkovi, naskladní materiál pro výrobu atd. Vysokozdvižné vozíky jsou stejně jako každý článek ve výrobním či obchodním procesu firmy neméně důležité a je dobré věnovat jejich výběru náležitou péči. V prvé řadě je důležité stanovit si všechny druhy manipulace a činností, pro které budou vysokozdvižné vozíky sloužit a v jakých podmínkách. S ohledem na prostor, ve kterém budou operovat, zvolíme druh vozíku a jeho pohonu. Při použití vně objektů můžeme volit vysokozdvižné vozíky s s dieselovým motorem. Při použití vně i uvnitř volíme spíše s pohonem LPG popř. vozíky elektrické. Při manipulaci uvnitř objektů jsou vhodnější vysokozdvižné vozíky elektrické a menších prostor tříkolové vysokozdvižné vozíky, protože mají menší poloměr otáčení. Pokud nejsme prostorem příliš omezeni, je lepší volit čtyřkolový vysokozdvižný vozík pro jeho lepší stabilitu a schopnost překonávat větší terénní nerovnosti. Dále musíme zvolit požadované parametry jako je výška zdvihu, nosnost (a to hlavně s ohledem na břemeno) a případná omezení např. hmotnost, šířku nebo výšku vysokozdvižného vozíku. Vysokozdvižné vozíky mohou být doplněny širokou škálou výbav a přídavných zařízení, které manipulaci usnadňují a zrychlují. Výběr manipulační techniky není snadný, proto se na nás můžete s důvěrou obrátit a my Vám rádi pomůžeme!

S důvěrou se na nás můžete obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting