Regály

Regály a regálové systémy

V rámci kopmletního řešení manipulace s materiálem, dodáváme regály a regálové systémy. Součástí řešení regálových systému je návrh vhodného systému a možnosti řešení s ohledem na druh manipulace a použitou manipulační techniku.

Současné řešení vybavení skladů regály a regálovými systém v návaznosti na všechny jeho potřeby, druh manipulovaného materiálu a použitou vysokozdvižnou techniku je vhodné pro předejití možných problémů, které mohou nastat, když jsou součásti logistiky řešeny odděleně, jako např. nedostatečná šíře pracovních uliček, poddimenzování parametrů vysokozdvižné techniky či regálů, nefektivní využití kapacity skladu či regálového systému, nedostatečná výkonnost techniky s ohledem na obrátkovost materiálu ve skladu atd.

Posoudíme Vaše požadavky a potřeby, navrhneme vhodné řešení a zrealizujeme montáž regálového systému a popř. dodáme vhodnou manipulační techniku.
regálový systém

Dodáváme veškeré obvyklé typy regálů pro ukládání palet, beden, volně loženého zboží atd.
Jednotlivá úložná místa je možné uzpůsobit pro speciální požadavky (sudy, role, bubny, plechy apod.). Jedná se převážně o variabilní stavebnicové systémy, který umožňují upravit sklad podle potřeby uživatele. Regály jsou v provedení interier i exterier s úpravou proti korozi.

Obsluha regálů je možná regálovými zakladači, retraky, vysokozdvižnými vozíky, ručně vedenými vozíky, paletovými vozíky a popř. ruční obsluhou.

 
Paletový regálPaletové regály:
Stavebnicový systém paletových regálů pro výšky až do 20 m a pro zatížení buňky do 4 500 kg. Regálové sloupy jsou šroubované nebo svařované pro nosnosti sloupce i přes 20 tun.
Policový regálPolicové regály:
Policové regály a pojízdné policové regály pro různá zatížení jsou dimenzovány pro zatížení od 50 - 900 kg na podlaží. Výška stojin policových regálů do 11 m.

Prodej nové i použité manipulační techniky, financování
Slavomír Vinař

telefon +420 608 02 00 92

emailobchod@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting