VIVA - manipulační technika s.r.o.

PRODUKTY A SLUŽBY

stranka-celni-vysokozdvizne-voziky-90
ČELNÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY
diesel, elektrické, plynové CNG a LPG
stranka-tahace-a-plosinove-voziky-100
TAHAČE A PLOŠINOVÉ VOZÍKY
elektrické plošinové vozíky a tahače
stranka-rucne-vedene-voziky-109
RUČNĚ VEDENÁ TECHNIKA
ručně vedené mechanické a elektrické vozíky
stranka-hydraulicke-zvedaci-plosiny-a-stoly-13
HYDRAULICKÉ PLOŠINY
hydraulické plošiny a stoly
stranka-drobna-manipulacni-technika-101
DROBNÁ MANIPULAČNÍ TECHNIKA
plošinové vozíky a rudlíky
stranka-prislusenstvi-110
PŘÍSLUŠENSTVÍ
baterie a nabíječe, přídavná zařízení, pneumatiky, kola, pásy, náhradní díly
stranka-pujcovna-manipulacni-techniky-a-prislusenstvi-25
PŮJČOVNA MANIPULAČNÍ TECHNIKY
půjčovna manipulační techniky
http://www.vysokozdvizne-voziky-bazar.cz/bazar-manipulacni-techniky-10
BAZAR MANIPULAČNÍ TECHNIKY
bazarová manipulační technika
stranka-servis-manipulacni-techniky-a-prislusenstvi-22
SERVIS MANIPULAČNÍ TECHNIKY
servis manipulační technikyPRODEJ - manipulační technika

Námi nabízená manipulační technika zahrnuje širokou škálu vysokozdvižných vozíků a jiné skladové techniky. Nabízíme klasické elektrické, dieselové a plynové (LPG, CNG) čelní vysokozdvižné vozíky. Dále také plošinové vozíky a elektrické tahače. Plošinový vozík a elektrický tahač můžeme nabídnout jak ve standardním provedení, tak ve speciální úpravě tj. vybavený spoustou nástaveb či vyrobený na míru. Dále nabízíme elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky a nízkozdvižné vozíky pro manipulaci na omezeném prostoru nebo menší objem zboží. V naší nabídce je též mechanická manipulační technika tj. paletové vozíky, rudle, skladové vozíky atd. Pro zákazníky, kteří hledají úsporu, nabízíme použitou manipulační techniku, kterou naleznete v našem bazaru vysokozdvižných vozíků.SERVIS - manipulační technika

Nabízíme kvalitní a rychlý servis manipulační techniky. Servis provádějí zkušení mechanici v místě nasazení stroje standardně do 24 hodin aktivace servisu manipulační techniky od nahlášení závady. V případě potřeby nebo většího rozsahu opravy je možnost využít prostoru našich dílen. Poskytujeme kompletní servis většiny značek manipulační a skladovací techniky dostupné na našem trhu. Součástí našeho servisu je preventivní údržba, generální opravy, technické kontroly motorových vozíků a školení řidičů.

PŮJČOVNA - manipulační technika

Další důležitou službou našim zákazníkům je pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Využití služby půjčovna vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky je vhodné řešení pro zachování plynulosti pracovního či výrobního procesu vlivem výkyvů v množství potřebné manipulační techniky a pro optimalizaci nákladů na její provoz. Pronájem je též možné využít jako řešení nenadálých situací. Např. v případě poruchy Vám nabídneme náhradní vysokozdvižný vozík za speciální cenu po celou dobu opravy Vašeho vozíku. V rámci pronájmu nabízíme i možnost přepravy techniky na místo určení a také pronájem manipulační techniky včetně obsluhy.
BAZAR - manipulační technika

Bazar – vysokozdvižné vozíky a bazar další manipulační techniky. Nabízíme řešení pro všechny ty, kteří nechtějí nebo nemohou investovat peníze do nové manipulační techniky. Snažíme se najít vhodné řešení v parametrech. Manipulační techniku dokážeme upravit podle potřeb zákazníka a doplnit o další zařízení, nebo výbavu. Nabízené vozíky a další techniku si můžete prohlédnout u nás v Lovosicích na prodejně. Aktuální nabídku použité techniky naleznete na webu použité manipulační techniky…VIVA – manipulační technika s.r.o.

Společnost VIVA – manipulační technika s.r.o. vznikla v roce 1998 a je ryze českou společností s celorepublikovou působností.


Co nabízíme?... Nabízíme svým zákazníkům manipulační techniku v celé šíři, poskytujeme kompletní servis v oblasti skladování a manipulace. Náš servis zahrnuje komplexní řešení skladování a manipulace od návrhu skladů, vybavení skladů, manipulační techniky, přes dodání vybavení a techniky a následně udržování a optimalizace provozu.


Co je naší snahou?... Naší snahou je, aby naším zákazníkům manipulační technika plnila efektivně potřeby a proto se snažíme flexibilně reagovat na potřeby zákazníků a nabídnout řešení na míru. V naší nabídce je jak nová manipulační technika, tak i cenově dostupnější použitá manipulační technika s možností alternativního financování přímým nákupem, leasingem či částečné financování výkupem nepotřebné manipulační techniky na protiúčet. Nabízíme též pronájem techniky s kompletním zajištěním servisu (fullservis). Dodáváme též speciální manipulační techniku či techniku se speciální výbavou dle požadavků zákazníka.


Co je základem našich služeb?... Základem našich služeb je poskytování rychlého a kvalitního servisu, který je důležitý pro spokojenost zákazníků. Servis provádějí zkušení mechanici v místě provozu stroje do 24 hodin od nahlášení závady.

Stáhněte si obecný souhrn produktů a služeb pro rok 2017

Obecný souhrn produktů a služeb pro rok 2017Obecný souhrn produktů a služeb pro rok 2017

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting