Vysokozdvižné vozíky elektrické

Nabízíme čelní elektrické vysokozdvižné vozíky značky Feeler a to jak ve 3-kolovém tak i ve 4-kolovém provedení. Tříkolové vysokozdvižné vozíky jsou vhodné i do míst s omezeným pracovním prostorem díky dobrým manévrovacím schopnostem. Čtyřkolové vysokozdvižné vozíky jsou vhodné i pro místa s menšími terénními nerovnostmi. Elektrické vozíky Feeler vynikají spolehlivou stoupavostí 16% při plném zatížení.

Vysokozdvižné vozíky Feeler s elektrickým pohonem jsou díky ekologickému provozu, nízkým provozním nákladům a minimálnímu rádiusu otáčení vhodné hlavně pro provoz uvnitř objektů.

 

AC Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky 1,5 – 3,5 Tuny

vysokozdvižné vozíky elektrické

produktový listZnačka: Feeler

Popis:

Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky umožňují provoz až do mínus 35°C. Vysoký výkon díky duálnímu pohonu. Zvýšení spolehlivosti, snížení hluku, jakož i jednoduchá obsluha a údržba střídavého elektrického vozíku. Vysoká tuhost rámu. Inteligentní zvedání a spouštění vidlic. Posilovač řízení. Nový typ pohodlného sedadla s loketní opěrkou.

Typy elektrických vysokozdvižných vozíků 1,5-3,5 tuny: FB16A, FB20A, FB25A, FB30A, FB35A

AC Tříkolový elektrický vysokozdvižný vozík 1,3 – 2 Tuny

vysokozdvižné vozíky elektrické

produktový listZnačka: Feeler

Popis:

Tříkolové elektrické vysokozdvižné vozíky mají otočný volant o 90°. To zvyšuje jeho ovladatelnost na maximum i v těch nejmenších prostorech. Kabina je dostatečně prostorná a opatřena protiskluzovou podlahou. Eletrické vysokozdvižné vozíky jsou dvojitě odpruženy. Na boku je umístěn ergonomický joystick. Vhodným uložením baterie dosáhnete snadné a rychlé výměny. Disponují vysokým výkenem díky duálnímu pohonu předních kol. Nejlepších výsledků dosahuje vozík na hladké betonové podlaze. Tříkolové elektrické vysokozdvižné vozíky mohou být vybaveny spoustou volitelných konfigurací. Například dvojité přední pneumatiky, neznačící pneumatiky, alarm, zadní pracovní světlo, ochranné ocelové sítě, čelní sklo se stěračem, boční posuv, rotátor, teleskopická vidlice, bubnové svorky atd.

Typy elektrických vysokozdvižných vozíků 1,3-2 tuny: FB13ACS, FB13AC, FB15ACS, FB15AC, FB18ACS, FB18AC, FB20ACS, FB20AC

vysokozdvižné vozíky elektrické

 

 

FEELER AC Tříkolové a Čtyřkolové vysokozdvižné vozíky

K elektrickým vysokozdvižným vozíkům dodáváme automatické nabíječe za nízké ceny. Na všechny dodávané vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů. Pokud si chcete vysokozdvižný vozík pouze zapůjčit, navštivte naší půjčovnu vysokozdvižných vozíků. V naší sekci použité vysokozdvižné vozíky naleznete spoustu použitých i zánovních vysokozdvižných vozíků.


1. Modely Feeler AC mají nastavitelný volant, který lze otočit o 90 stupňů v obou směrech, což má za následek jeho výjimečnou ovladatelnost v omezených prostorech.

2. Kabina má dostatečný prostor, včetně komfortního místa pro nohy řidiče.

3. Vozíky jsou dvojitě odpruženy.

4. Joystick je řešen na boku.

5. Snadná výměna baterie je umožněna přístupným úložným pouzdrem.

6. Feeler je velmi výkonný díky systému duálního pohonu předních kol.

7. Tříkolový a čtyřkolový model má poloměr otáčení mnohem těsnější a flexibilnější díky vhodně konstrukčně navrženému ovládání.

8. Modely nabízí vysoký výkon střídavého elektrického řídicího systému.

9. Vysokozdvižné vozíky jsou k dispozici s baterií s vysokou kapacitou zátěže.           

10. Modely Feeler nabízíme ve škále výkonu s nosností v rozmezí 1,3 až 3,5 tuny.

 

vysokozdvižný vozík elektrickývysokozdvižný vozík elektrickývysokozdvižný vozík elektrickývysokozdvižný vozík elektrický
financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting