Vysokozdvižné vozíky diesel


Čelní vysokozdvižné vozíky s motorovým pohonem diesel jsou nejčastěji používané vysokozdvižné vozíky. Moderní vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem mají nízké emise, citlivé ovládání, přesné servořízení a optimální rádius otáčení, proto je vhodný pro provoz vně i uvnitř objektů. 
Motorové vysokozdvižné vozíky je možné vybavit velkou škálou přídavných zařízení a tím získat jejich vyšší využitelnost.

Motorové vysokozdvižné vozíky dodáváme v klasickém i terénním provedení se jmenovitými nosnostmi 1 500 až 16 000 kg se zdvihem 2800 až 6500 mm realizované zvedacími zařízeními v provedení simplex, duplex a triplex. 

Na motorové vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů.
Pokud si chcete vysokozdvižný vozík pouze zapůjčit, navštivte naší půjčovnu vysokozdvižných vozíků . V naší sekci použité vysokozdvižné vozíky naleznete spoustu použitých i zánovních vysokozdvižných vozíků.

 

Vysokozdvižné vozíky 1,5 – 5 Tun

vysokozdvižné vozíky diesel

produktový listZnačka: Feeler 

Popis:

Tyto dieslové vysokozdvižné vozíky značky Feeler 1,5-5 T jsou velice energeticky výhodné a šetrné k životnímu prostředí. Těžiště vozíků je umístěno nízko, navíc díky jejich pevné ocelové konstrukci jsou vozíky velice snadno ovladatelné a hbité s nákladem nebo bez něj. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny inteligentním spouštěním a paměťovým efektem pro snadnější manipulaci s vidlicemi. Díky tomu nedojde ke skřípnutí vidlice paletou. Poloměr otáčení je u vozíků velice malý. Disponují novějším a moderním designem. Konstrukce účinně tlumí nárazy. Vozíky mají ergonomický joystick a nastavitelný volant. Vysokozdvižné vozíky s dieslovým pohonem je možné doplnit uzavřenou kabinou.

 

Typy vysokozdvižných vozíků 1,5 - 5 tun: FD15C, FD18C, FD20C, FD25C, FD30C, FD40C, FD45C, FD45XT, FD50XT

Vysokozdvižné vozíky 5-10 Tun

vysokozdvižné vozíky feeler 5-10 tun

produktový list

Značka: Feeler

Popis:

Vysokozdvižné dieslové vozíky značky Feeler o nosnosti 5-10 tun vynikají kombinací mnoha kvalitních dílů a elegantním vzhledem. Obsahují hydraulický systém s vysokou reakční rychlostí a spolehlivostí. Disponují hydraulickou převodovkou. Nový systém řazení převodových stupňů. Konstrukce zdvojeného předního kola. Externí dvojitá filtrace přívodu čistého vzduchu z motoru. Speciálně vyrobená záložní světla pro noční provoz. Vozíky lze doplnit uzavřenou kabinou.

 

Typy vysokozdvižných vozíků 5-10 tun: FD50TA, FD60TA, FD70TA, FD80TA, FD100TA

Vysokozdvižné vozíky 12-42 Tun

vysokozdvižné vozíky feeler 12-25 tun

produktový listZnačka: Feeler

Popis:

Tyto vysokozdvižné vozíky vynikají perfektní zatížitelností až 25%. Mají vylepšené brzdy pro kratší brzdnou dráhu a méně údržby. Tento typ vysokozdvižných vozíků využívá motor na nejvyšší úrovni pro celkovou efektivitu a výkon. Vozíky jsou velice šetrné k životnímu prostředí. Jejich standardní kabina může být také vybavena klimatizací, topením, ventilátorem, záložním alarmem nebo jiným doplňkem. Speciálně vyrobená protirázová sedadla a pokročilý systém řízení zaručí komfortní jízdu. Chladicí systém těchto dieselových vysokozdvižných vozíků se skládá z vodní nádrže, mezichladiče, měniče točivého momentu chladiče, a hydraulického olejového chladiče. Tento chladicí systém je určen výhradně pro stavební stroje. To snižuje celkovou teplotu stroje, zvyšuje pracovní dobu, a zabraňuje vzniku chyb způsobených přehřátí olejem nebo vodou.

 

Typy vysokozdvižných vozíků 12-42 tun: FD120, FD140, FD160, FD18, FD200, FD250

vysokozdvižný vozík

vysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feeler
vysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feelervysokozdvižné vozíky Feeler
financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting