Trakční nabíječe

Nabíječe trakčních baterií POWERGEN

Nabíječe trakčních baterií pro nabíjení trakčních a semitrakčních baterií a to jak s tekutým tak tuhým elektrolytem pro pohon elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků, tahačů, plošinových vozíků, elektromobilů, různých pracovních strojů a jiné manipulační techniky

Dodáváme kvalitní nabíječe POWERGEN. Dle požadavků mohou být nabíječe se standardní nabíjecí charakteristikou s časem nabíjení 10 - 15 hodin či rychlou charakteristikou s časem nabíjení 6,5 - 8 hodin (5,5 hod. při použití promíchávání elektrolytu), které jsou určeny pro vysoce vytíženou techniku či pro techniku v třísměnných provozech.
nabíječe trakčních baterií POWERGEN


Trakční nabíječe POWERGEN nové řady jsou vysokofrekvenční a mají vysoký účiník blížící se 1.
Trakční nabíječe jsou standardně vybaveny automatikou pro řízení nabíjecího cyklu a zobrazovací jednotkou informující o stavu nabíjení. Nabíječe je možné doplnit o rozšířené informační zobrazovací jednotky, řízené doplňování elektrolytu, promíchávání elektrolytu, rozhraním pro komunikaci s PC atd. Dodáváme i nabíječe vyšších tříd, které jsou schopny nabíjet více typů baterií o různém napětí a kapacitě najednou a to postupným nabíjením. Tyto nabíječe automaticky detekují typ baterie i parametry a zvolí nabíjecí program. Vybrané trakční nabíječe umožňují komunikaci s PC a sledují průběh nabíjení, historii nabíjení, stav baterií i další informace umožňující zvyšování efektivity a tím i nákladů.
 

Katalog nabíječů trakčních baterií


Pro katalog nabíječů a příslušenství klikněte na obrázek katalogu. 
Ceny nabíječů trakčních baterií

Pro ceník nejpoužívanějších nabíječů klikněte na obrázek ceníku.


 

Pulzní nabíjecí charakteristika: často používaná a osvědčená charakteristika trakčních nabíječů. Nabíječe s touto charakteristikou se vyznačují spolehlivostí a optimální hospodárností.

Vysokofrekvenční technologie: trakční nabíječe s vysokofrekvenční technologií jsou výkonné s velmi hospodárným provozem. Vysokofrekvenční technologie má vyšší energetickou účinnost oproti běžným 50 Hz nabíječům o cca 20%. Díky menším komponentům mají vysokofrekvenční trakční nabíječe několikrát menší rozměry a nižší hmotnost.

Provedení on board: kompaktní trakční nabíječe velmi malých rozměrů a hmotnosti, které se převážně instalují jako věstavné nabíječe manipulační techniky.

Doplňování elektrolytu: systém automatického doplňování elektrolytu baterie při nabíjení.

Promíchávání elektrolytu: systém, který zajišťuje promíchávání elektrolytu během nabíjení baterie. Tím je dosaženo zkrácení doby nabíjení a zvýšení hospodárnosti nabíjení.

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej nové i použité manipulační techniky, financování
Slavomír Vinař

telefon +420 608 02 00 92

emailobchod@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting