Terénní vysokozdvižný vozík

Terénní vysokozdvižný vozík

Terénní vysokozdvižný vozík je manipulační technika pro specializované použití. Po tomto typu vysokozdvižných vozíků bychom se měli poohlédnout v případě, že potřebujeme manipulovat na nezpevněném povrchu či přímo v térénu. Terénní vysokozdvižný vozík nachází uplatnění např. u dřevozpracujících firem, stavebních firem či firem s rozsáhlými areály.
Terénní vysokozdvižný vozík je v podstatě čelní čtyřkolový vozík, který má oproti klasickým vozíkům velkou světlost podvozku, velká kola s dobrým záběrem, robustní konstrukci, výkonný motor, výkyvnou řídící nápravu atd. Tyto vlastnosti předurčují terénní vysokozdvižný vozík pro práci v terénu. Některé terénní vysokozdvižné vozíky jsou navíc vybaveny pohonem 4x4, který umožňuje manipulaci i v méně prostupném terénu.
Jejich nevýhodou mohou být větší rozměry a větší poloměr otáčení, proto se terénní vysokozdvižný vozík hodí pro použití v místech s dostatečným prostorem k manipulaci a kde jsou jeho vlastnosti výhodou. Nabízíme kapacitu 2500 - 5000Kg. Bazarová technika manipulační techniky zde.

Terénní čelní vysokozdvižný vozík 2,5 – 5 Tun

Terénní čelní vysokozdvižný vozík 2,5 – 5 Tun

terénní manipulační technika produktový listZnačka: Feeler

 

Popis: Terénní vysokozdvižný vozík je vhodný na nezpevněné povrchy. Navíc je šetrný k životnímu prostředí. Velká světlost podvozku, velká kola s dobrým záběrem, robustní konstrukce, výkonný motor, výkyvná řídící náprava.

Typy: FD25S-2, FD30S-2, FD35S-2, FD30F-4, FD35F-4, FD40F-4, FD50F-4

Terénní vysokozdvižný vozík - konstrukce

Terénní vysokozdvižný vozík je většinou vybaven hydrodynamickým pohonem kombinovaným s mechanickou resp. elektronickou redukční převodovkou. Redukční převodovka umožňuje terénnímu vysokozdvižnému vozíku využít silný převod pro dostatečný výkon pojezdu v terénu a naopak rychlý pojezd mimo terén.
Terénní vysokozdvižný vozík může být také vybaven mechanickou nebo hydraulickou uzávěrkou diferenciálu, která prostupnost terénem ještě zvyšuje.
Další výhodou terénních vozíků je jejich stabilita díky širokému rozchodu a velká šíře nosné desky. Terénní vysokozdvižný vozík je tak vhodný pro manipulaci s delšími břemeny uloženými napříč, která se při manipulaci tolik nehoupou a nosné vidlice nejsou tolik vystaveny chvilkovému přetížení, což bývá důvodem k deformování nosných vidlic.
Terénní vysokozdvižný vozík není v portfoliu výrobců zástoupen tak hojně jako klasický čelní vozík, ale i přesto je možné na trhu nalézt terenní vysokozdvižné vozíky několika značek. Mezi nejznámější terénní vysokozdvižné vozíky patří Desta, Ausa, Mast explorer, Manitou a JCB.
V naší sekci vysokozdvižné vozíky bazar naleznete také použité terénní vysokozdvižné vozíky za přijatelné ceny.

terénní vozík Feelerterénní vozík Feelerterénní vozík Feelerterénní vozík Feelerterénní vozík Feelerterénní vozík Feeler
financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting