Pneumatiky a pásy pro pracovní stroje

Pneumatiky pro pracovní stroje

Nabízíme široký výběr pneumatik pro pracovní stroje od výrobců zaručující vysoce odolné pneumatiky pro stavební a zemědělskou techniku do náročných provozů. Kompletní nabídka pneumatik byla vyvynuta pro specifickou činnost se zaměřením na dlouhou životnost a vysokou odolnost proti průrazu a opotřebení. Výrobci Camco a ATG tires

Pneumatiky nabízíme pro značky: Caterpillar, JCB, Terex, Volvo, Komatsu, Manitou, Case, Venieri, Fermec, Unex, Liebherr, New Holland, Kobelco, Hitachi, Atlas, Kubota, Gehl, IHI, John Deere, Neuson, Nissan, Schaeff, Sunward, Takeuchi, Yanmar a další


Smykem řízené nakladače: Bobcat, Caterpillar, Locust, UNC, New Holland, JCB a další.
Stavební a zemní stroje: Caterpillar, JCB, Terex, Volvo, Komatsu, Manitou, Case, Venieri, Fermec, Unex, Liebherr, New Holland, Kobelco, Hitachi, Atlas, Kubota, Gehl, IHI, John Deere, Neuson, Nissan, Schaeff, Sunward, Takeuchi, Yanmar a další


Pneumatiky pro zemědělské a lesní stroje

Pneumatiky pro zemědělské a lesní stroje od značky Galaxy. Jedná se o prověřenou značku s dlouhou životností a vynikajícím záběrem pneumatik. Značka Galaxy si zakládá na individuálním přístupu ke každému produktu kde řeší výšku dezénu, tvar žeber, samočistící funkci, složení pneumatiky a další. Velké oblibě se tato značka těší zejména v USA.

Pryžové – gumové pásy pro stavební stroje

Pryžové (gumové) pásy dodáváme na bagry, minibagry, mikro, mini a midi rýpadla, smykem řízené nakladače, pásové dumpry a jiné pásové stroje.

Dodáváme pro tyto značky: Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Gehl, Gehlmax, Neusson, Nissan, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec, Solideal, J’Track, Bridgestone, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, New Holand, Volvo a další

CAMOPLAST - Pásy Camoplast poskytují skvělou životnost a odolnost vůči poškozením a závažným defektům. Jejich životnost je až o 50% větší oproti běžným pásům. Zaručují výbornou ochranu proti vyzutí pásu a na všechny je poskytována záruka až 2500 hodin na materiál a zpracování. V případě speciálních aplikací pásů pro tvrdém, kamenitém, blátivém, nebo zasněženém terénu nabízí pásy Camoplast unikátní řešení dezénu pásu a ocelového lana pro mimořádný tah a napětí pásu.

ROBUSTRACK- Výrobce ROBUSTRACK splňují následující kritéria kvality:
nepřerušované pozinkované lano uvnitř pásu
odolná směs s 50% podílem přírodního kaučuku
vysoká váha a velmi robustní design
přepnutí před vulkanizací (zabraňuje natáhnutí pásu při práci)
kované ocelové články
24 měsíců záruka

Gumové pásy na minibagry

Gumové pásy na minibagry

Nabízíme pásy na minibagry v šířce od 130mm do 800mm. Zvolením vhodného typu pásu prodlužujete životnost pásu a zmenšujete hlučnost podvozku. Pásy mají výrazný vzorek se samočistící funkcí. Vzorek také zvyšuje trakci a snižuje vibrace. Zvýšená odolnost, spolehlivost a výborný poměr ceny a výkonu. Pásy od námi nabízených značek Camoplast a Robustrack jsou prověřeny výrobci.

 

Gumové pásy na nakladače

Gumové pásy na nakladače

Využití do velmi neprostupného terénu. V námi nabízených pásech je umístěny technologie nekonečného lana. Tato technologie napomáhá zmírnit napětí uvnitř pásu. Předpnutí před vulkanizací zabraňuje natáhnutí pásu při práci.

 

 

Pásy pro zemědělské stroje

Pásy pro zemědělské stroje

Pro traktory a zemědělské stroje. Poradíme s výběrem pásu u kteréhu je žádoucí nebo nežádoucí narušit povrch, zhutnit nebo nezhutnit povrch. Vybereme pro Váš stroj vhodný rozměr a typ. Pásy obsahují ušlechtilé jádro pro plynulý výkon a dlouhou životnost a odolnost vzorku. Patentované složení směsi.

vhodné pro klasické pásové stroje jako: AGCO Challenger MT700/ řada 800, Cat /Claas Challenger 35/45/55 a 65/75/85/95, Case IH Quadtrack STX a 9300 series, John Deere řady T a řady RT a mnoho dalších.

 

Ocelové pásy

Nabízíme ocelové pásy pro stroje vyšší hmotnosti, jako jsou například dozery, pásová rypadla nebo těžké pásové bagry. Vysoká pevnost a stabilita stroje. Vhodné do velmi náročného terénu. Ocelové pásy dodáváme vždy na míru a dle přání a požadavků zákazníků.

OTT pásy na smykem řízené nakladače

OTT pásy na smykem řízené nakladače

Tyto pryžové pásy lze použít na smykem řízené nakladače, které mají kola rozměru 10 x 16.5 a 12 x 16.5. Instalace se provádí přímo v terénu na kola smykem řízeného nakladače za méně než 15 minut bez demontáže kol nebo jakékoliv pneumatiky. OTT mohou být požity na jakoukoliv značku pneumatiky a přizpůsobují se vnějšímu průměru dle opotřebení pneumatik.

 

Výhody použití pásů OTT

a) redukují zatížení povrchu
b) zlepšují výkon v drsném, kamenitém a bahnitém prostředí
c) dokonalý záběr
d) samočistící dezén
e) plně uzavřený povrch OTT, bez otvorů v povrchu, kterými by mohly vniknout úlomky nebo suť
f) tichý provoz
g) nepoškozují kola
h) nízká váha v porovnání s kovovými pásy
i) nedochází k protáčení mezi koly a pásem žádná údržba

 

Instruktážní video montáže a video s výhody OTT pásů

financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting