Plošinové vozíky a elektromobily


Díky variabilnosti, množství volitelného příslušenství a množství nabízených nadstaveb (cisterny, nádrže, chladící boxy, tažné zařízení, zdvižné plošiny, hydr. ruky atd.) se plošinové vozíky SIMAI uplatňují i v provozech, kde jiní výrobci se základním provedením neobstojí. SIMAI klade důraz na kvalitu zpracování, robustnost provedení a komfort obsluhy.
Plošinové vozíky jsou vhodné pro přesun materiálu na delší vzdálenosti. Díky ekologickému provozu a nízké hlučnosti jsou vhodné pro provoz vně i uvnitř objektů.

Elektrické plošinové vozíky SIMAI jsou vybaveny asynchronní AC elektronikou s regenerativním dobíjením. Díky AC pohonu a rekuperaci je dosaženo vyššího výkonu a snížení spotřeby energie. Motory těchto plošinových vozíků jsou bezúdržbové. 
Plošinové vozíky SIMAI splňují vysoké nároky na ergonomii a komfort obsluhy, díky vzduchovému odpružení kabiny, prostornému pracovnímu místu, intuitivně umístěným ovládacím prvkům a kvalitním sedadlům. Mají velmi dobré manévrovací schopnosti, přesné ovládání pojezdu a možnost nastavovení parametrů dle přání. Čtyřkolové plošinové vozíky jsou vybaveny dvouokruhovými brzdovými systémy. 

Plošinové vozíky SIMAI  mohou být vybaveny sledovacím systémem umožňující sledování efektivity využití, uživatelské přístupy, informace o nehodách, vzdálený přístup přes internet atd. 

K elektrickým plošinovým vozíkům Vám můžeme nabídnout automatické nabíječe dle Vašich požadavků na provoz za bezkonkurenční ceny.
Na veškeré vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů. 

SIMAI PE15

SIMAI PE15

produktový listZnačka: SIMAI

Nosnost 1500 Kg

Popis: Plošinový vozík s vysoukou odolností a manévrovatelností. Snadno se ovládá a je vhodný do úzkých prostor. Plošinový vozík je nenáročný na údržbu. K dispozici je spousta nadsaveb a doplňků, dle přání zákazníka.

SIMAI PE20

SIMAI PE20

produktový listZnačka: SIMAI

Nosnost: 2000kg

Popis: Kompaktní plošinový vozík určený k vnitřnímu i venkovnímu provozu. Vozík má k dispozici vyklápěcí bočnice. Pohodlnou manipulaci zajišťuje posilovač řízení. Simai PE20 se nabízí s otevřenou i zavřenou kabinou. K dispozici jsou další individuální úpravy. Vozík je nenáročný na údržbu. Regenerativní dobíjení.

SIMAI PE30

SIMAI PE30

produktový listZnačka: SIMAI

Nosnost: 3000kg

Popis: Kompaktní plošinový vozík určený k vnitřnímu i venkovnímu provozu. Vozík má k dispozici vyklápěcí bočnice. Pohodlnou manipulaci zajišťuje posilovač řízení. Simai PE30 se nabízí s otevřenou i zavřenou kabinou. K dispozici jsou další individuální úpravy. Vozík je nenáročný na údržbu. Regenerativní dobíjení.

Varianty provedení tahačů, plošinových vozíků a elektomobilů

malý tříkolový tahačmalý čtyřkolový tahačplošinový vozík s montážní nadstavboumalý plošinový vozíkvelký plošinový vozík s kabinouplošinový vozík s hydraulickou rukouplošinový vozík s cisternovou nadstavbouvozík s nadstavbou pro závlažováníplošinový vozík s vysokozdvižnou plošinouplošinový nákladní vozíkelektromobil - elektrobusmalý nákladní plošinový vozíkvysokotonážní zdvižný vozíkelektrický tahačvysokotonážní elektrický vozík pro přepravu cívekelektrický plošinový vozíkelektrický plošinový vozík pro přepravu cívekspeciální plošinový vozíkelektrický tahač pro velká břemenavysokotonážní elektrický vozík pro přepravu cívekelektrický vozík pro přepravu a tanmování pohonných hmotelektrický tahačnákladní elektrický vozík s hydrauliskou rukouelektrický tahačhydraulická samohybná plošinavysokotonážní elektrický tahačelektromobil upravený pro policiielektrický tahačelektrický tahač pro letištní provozyelektrický tahač

Videa elektrických tahačů a plošinových vozíků

Snadná výměna baterie u tahače TTE 40
Střední elektrický tahač TE 80 IXB v akci
Speciální vysokotonážní manipulační vozík s nosností 50 tun
Malý kompaktní tříkolový tahač TTE 30 pro tažení břemen až 3000 kg
Elektrický tahač TE 20 BIL pro tažení návěsů

financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting