Motorové čelní vysokozdvižné vozíky

ČELNÍ MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

ČELNÍ MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Čelní vysokozdvižné vozíky s motorovým pohonem diesel a LPG jsou nejčastěji používané vysokozdvižné vozíky. Moderní vysokozdvižný vozík se spalovacím motorem má nízké emise, citlivé ovládání, přesné servořízení a optimální rádius otáčení, proto je vhodný i pro provoz vně i uvnitř objektů. 
Motorové vysokozdvižné vozíky je možné vybavit velkou škálou přídavných zařízení a tím získat jejich vyšší využitelnost.

Motorové vysokozdvižné vozíky dodáváme v klasickém i terénním provedení se jmenovitými nosnostmi 1 500 až 16 000 kg se zdvihem 2800 až 6500 mm realizované zvedacími zařízeními v provedení simplex, duplex a triplex. 

Na motorové vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů.
Pokud si chcete vysokozdvižný vozík pouze zapůjčit, navštivte půjčovnu vysokozdvižných vozíků . V naší sekci použité vysokozdvižné vozíky naleznete spoustu použitých i zánovních vysokozdvižných vozíků.

MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY KOMATSU - PRODUKTOVÁ ŘADA

MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY KOMATSU - PRODUKTOVÁ ŘADA

Nová řada motorových vysokozdvižných vozíků Komatsu je osazena výkonnými motory, má speciální chlazení soustavy pojezdové hydrauliky a systém dvou nezávislých hydraulických čerpadel. Těmito vylepšeními bylo dosaženo vyššího výkonu pojezdu, vyšší akcelerace a zvýšení maximální rychlosti vysokozdvižných vozíků Komatsu. Trakce má dostatečný výkon i při jmenovitých otáčkách, což má vliv snížení spotřeby vozíku. Samozřejmostí u vyskozdvižných vozíků Komatsu je splnění limitů EURO 4. Zdvihová hydraulika má plovoucí výkon, který zajišťuje dostatek výkonu pro vysokozdvižný vozík i pro zdvihání břemene při jmenovitých otáčkách. 

Vysokozdvižné vozíky Komatsu splňují vysoké nároky na ergonomii a komfort obsluhy. Pracovní místo obsluhy je prostorné, bez nástupních a výstupních překážek, se sklopnými písty umístěnými pod podlahou. Předností je také malý polohovatelný volant, k jehož otáčení je potřeba síly pouhých 0,9kg díky výkonnému posilovači řízení. Vysokozdvižný vozík Komatsu má řízení s elektronicky řízenou, proměnlivou citlivostí a to podle rychlosti jízdy vysokozdvižného vozíku, což snižuje pracnost vedení při dlouhých a rychlých přejezdech. Ke komfortu a přesnosti ovládání vysokozdvižného vozík Komatsu také přispívá elektronické sledováním pozice volantu vůči kolům. K vyššímu komfortu přispívá též plovoucí odpružení vozíku (tzv. DUAL FLOATING) vůči podvozku.

Standardní vybavou pro vyskozdvižné vozíky Komatsu je vodě odolná elektroinstalace, automatické odpojení zdvihové a pojezdové soustavy při opuštění pracovního místa obsluhou. Vysokozdvižné vozíky Komatsu snadný přístup ke konstrukčním celkům snižující náklady na údržbu, multifunkční displej a kompletní diagnostika provozu (kontrola tlaku oleje, dobíjení , teplota chlazení , stav nádrže, počítač mth.), stop a zadní světla, pracovní osvětlení, třícestný ventil, ochranný rám nákladu, sedačka Komatsu OCS pro vysoký jízdní komfort řidiče, bezpečnostní pás, a cyklónový předfiltr.

MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY TAILIFT řady EAGLE a G7 - PRODUKTOVÁ ŘADA

MOTOROVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY TAILIFT řady EAGLE a G7 - PRODUKTOVÁ ŘADA

Vysokozdvižné vozíky od Tailift group výrobce GC Power, ASW a EAGLE jsou vybaveny osvědčenými motory Isuzu, Nissan či Yanmar, které ve spojení s účinným hydrodynamickým měničem zajišťují vysoký výkon pojezdu a zdvihové soustavy. Vysokozdvižný vozík Tailift splňuje emisní limity EURO 4. Standardní je vodě odolná elektroinstalace a snadný přístup ke konstrukčním celkům snižující náklady na údržbu. Vysokozdvižný vozík Tailift má multifunkční displej a kompletní diagnostika provozu (kontrola tlaku oleje, dobíjení , teplota chlazení , stav nádrže, počítač mth.), stop a zadní světla, pracovní osvětlení, třícestný ventil, ochranný rám nákladu, bezpečnostní pás a dvojitý čistič vzduchu pro dostatečnou ochranu motoru při provozu vozíku v prašném prostředí.


Vysokozdvižné vozíky Tailift splňují vysoké nároky na ergonomii a komfort obsluhy. Pracovní místo obsluhy je prostorné, bez nástupních a výstupních překážek, se sklopnými písty umístěnými pod podlahou. Předností je také přesné a výkonné servořízení.

Vysokozdvižné vozíky Tailift jsou vhodné do většiny druhů provozů včetně těžkého průmyslu s vysokým pracovním nasazením.


Vysokozvižné vozíky Tailift ASW

Vysokozdvižné vozíky Tailift - technické listy


Pro otevření technického listu s kompletními parametry rozměrů a výkonů vysokozdvižných vozíků, klikněte na obrázek.


http://www.viva-manipulacni-technika.cz/soubor-katalog-asw-15-20-59-.pdf
EAGLE FG, FD 15 - 20
čelní vysokozdvižný vozík, nosnost 1500 - 2000 kg, zdvih 3000 - 6000 mm, pohon diesel a LPG
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/soubor-katalog-asw-25-35-60-.pdf
EAGLE FG, FD 25 - 35
čelní vysokozdvižný vozík, nosnost 2500 - 3500 kg, zdvih 3000 - 6000 mm, pohon diesel a LPG
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/filedata/61.pdf
G7 FG, FD 15 - 18
čelní vysokozdvižný vozík, nosnost 1500 - 1800 kg, zdvih 3000 - 6000 mm, pohon diesel a LPG
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/filedata/62.pdf
G7 FG, FD 20 - 35
čelní vysokozdvižný vozík, nosnost 2000 - 3500 kg, zdvih 3000 - 6000 mm, pohon diesel a LPG
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/filedata/63.pdf
G7 FG, FD 40 - 50
čelní vysokozdvižný vozík, nosnost 4000 - 5000 kg, zdvih 3000 - 6000 mm, pohon diesel a LPG

Potřebujete čelní elektrický vysokozdvižný vozík? Přejděte do sekce Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky.

Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting