Elektrické tahačeDíky množství variant tahačů, možných úprav dle přání a volitelného příslušenství
se elektrické tahače SIMAI uplatňují i v provozech, kde jiní výrobci se základním provedením neobstojí. SIMAI klade důraz na kvalitu zpracování, robustnost provedení a komfort obsluhy.

Elektrické tahače SIMAI jsou vybaveny asynchronní AC elektronikou s regenerativním dobíjením. Díky AC pohonu a rekuperaci je dosaženo vyššího výkonu a snížení spotřeby energie. Motory těchto tahačů jsou bezúdržbové. 
Elektrické tahače SIMAI splňují vysoké nároky na ergonomii a komfort obsluhy, díky vzduchovému odpružení kabiny, prostornému pracovnímu místu, intuitivně umístěným ovládacím prvkům a kvalitním sedadlům. Elektrické tahače SIMAI mají velmi dobré manévrovací schopnosti, přesné ovládání pojezdu a možnost nastavovení parametrů dle přání. Čtyřkolové tahače jsou vybaveny dvouokruhovými brzdovými systémy. 

K elektrickým tahačům Vám můžeme nabídnout automatické nabíječe
dle Vašich požadavků na provoz za bezkonkurenční ceny.
Na veškeré vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů. 

elektrické tahače TTE 30

elektrické tahače TTE 30

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 4.000 kg

Popis: Tří kolový tahač. Místo řidiče je uspůsobeno pro sezení nebo stání. Malá zadní platforma pro převážení malých břemen.

elektrické tahače TTE 40

elektrické tahače TTE 40

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 4.000 kg

Popis: Kompaktní a obratný tříkolový tahač. Velmi pohodlné nasedání díky nízké platformě a pohodlné připojení nákladu. Nízké těžiště poskytuje skvělou stabilitu a umožňuje použití v místech s omezenou výškou. Extrémně pohodlné místo řidiče. Snížený poloměr otáčení, možnost venkovního zakrytí.

elektrické tahače TTE 70

elektrické tahače TTE 70

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 7.000 kg

Popis: Kompaktní a obratný tahač. Tahač má extrémně snížený poloměr otáčení. Může být vybaven ochrannou střechou proti nepřízni počasí nebo zcela uzavřenou kabinou.

elektrické tahače TE 151

elektrické tahače TE 151

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 15.000 kg

Popis: Silný, kompaktní tahač, který je schopen skvělých výkonů. Baterie je v zadní poloze, což umožňuje rychlou výměnu, a proto je ideální pro práci na směny. Malá zadní nakládací rampa.

elektrické tahače TE 80IXB

elektrické tahače TE 80IXB

produktový listZnačka: SIMAI


Tažná kapacita: 8.000 kg


Popis: Vybavena standardním hydraulickým řízením, je to ideální tahač pro práci v oblastech s omezením výšky. Nízký nástup do kabiny. Baterie je v zadní poloze, což umožňuje rychlou výměnu, a proto je ideální zařízení pro práci na několika po sobě jdoucích směnách. Malá zadní nakládací rampa (kapacita 100 kg)

elektrické tahače TE 250R/TE 300R

elektrické tahače TE 250R/TE 300R

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 25.000 / 30.000 kg

Popis: Inovativní elektrický tahač s zadním náhonem. Umístění kabiny výrazně zvyšuje bezpečnost a komfort obsluhy, navíc umožňuje maximální výhled. Baterie je umístěna nízko a v centru vozíku, což způsobuje velikou stabilitu.

elektrické tahače TE 250RR

elektrické tahače TE 250RR

produktový listZnačka: SIMAI

Tažná kapacita: 25.000 kg

Popis: TE 250RR je výkonný tahač, vhodný pro intenzivní použití pro více směn, a to díky rychlé výměně baterií.

 

 

TECHNICKÉ LISTY - Ručně vedené elektrické tahače LGM

Elektrické ručně vedené tahače jsou vhodné pro uživatele, kteří požadají menší rozměry, malé nároky na pracovní prostor. Vozíky umožňují horizontální manipulaci s materiálem.


Standardní výbava tahačů: vysokofrekvenční mikroprocesorem řízená elektronika bez mechanických prvků s možností diagostiky a nastavení parametrů vozíku, čítač motohodin, ukazatel kapacity baterie, protiproudová a elektromagnetická brzda, odpružené hnací a řídící kolo s hnacím agregátem, zdvih ovládaný tlačítky, zdvojená kola nosných vidlic (double), stabilizační kola, trakční baterie a externí automatický mikroprocesorový nabíječ.


Pro otevření technického listu s kompletními parametry rozměrů a výkonů vysokozdvižných vozíků, klikněte na obrázek.

http://www.viva-manipulacni-technika.cz/soubor-xt-12-.pdf
LGM XTUB
Elektrický tahač, tažná síla 2000 kg
http://www.viva-manipulacni-technika.cz/soubor-xt-12-.pdf
LGM XT
Elektrický ručně vedený tahač s hydraulicky zdvižným závěsem tažná síla 4000 kg, zdvih závěsu 370 mm, závěs ISO 50

Varianty tahačů, plošinových vozíků a elektromobilů

malý tříkolový tahačmalý čtyřkolový tahačplošinový vozík s montážní nadstavboumalý plošinový vozíkvelký plošinový vozík s kabinouplošinový vozík s hydraulickou rukouplošinový vozík s cisternovou nadstavbouvozík s nadstavbou pro závlažováníplošinový vozík s vysokozdvižnou plošinouplošinový nákladní vozíkelektromobil - elektrobusmalý nákladní plošinový vozíkvysokotonážní zdvižný vozíkelektrický tahačvysokotonážní elektrický vozík pro přepravu cívekelektrický plošinový vozíkelektrický plošinový vozík pro přepravu cívekspeciální plošinový vozíkelektrický tahač pro velká břemenavysokotonážní elektrický vozík pro přepravu cívekelektrický vozík pro přepravu a tanmování pohonných hmotelektrický tahačnákladní elektrický vozík s hydrauliskou rukouelektrický tahačhydraulická samohybná plošinavysokotonážní elektrický tahačelektromobil upravený pro policiielektrický tahačelektrický tahač pro letištní provozyelektrický tahač

Videa elektrických tahačů a plošinových vozíků

Snadná výměna baterie u tahače TTE 40
Střední elektrický tahač TE 80 IXB v akci
Speciální vysokotonážní manipulační vozík s nosností 50 tun
Malý kompaktní tříkolový tahač TTE 30 pro tažení břemen až 3000 kg
Elektrický tahač TE 20 BIL pro tažení návěsů

financování manipulační techniky

Možnosti financování

Naše společnost VIVA manipulační technika nabízí mnoho způsobů financování pořízení jak nové tak i starši manipulační techniky, ale též i příslušenství a oprav většího rozsahu. Finanční leasing, Zpětný leasing, Účelový úvěr, Operativní leasing

poptávka

Zaslat poptávku

Pošlete nám podrobnou poptávku, nebo dotaz. 


Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting