Elektrické čelní vysokozdvižné vozíky

 

 

 

 

 

 
 Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky značky Feeler ve 3-kolovém a 4-kolovém provedení. Tříkolový vysokozdvižný vozík je vhodný i do míst s omezeným pracovním prostorem díky dobrým manévrovacím schopnostem. Čtyřkolový vysokozdvižný vozík je vhodný i pro místa s menšími terénními nerovnostmi. Elektrické vozíky Feeler vynikají spolehlivou stoupavostí 16% při plném zatížení.


Vysokozdvižné vozíky Feeler s elektrickým pohonem jsou díky ekologickému provozu, nízkým provozním nákladům a minimálnímu rádiusu otáčení vhodné hlavně pro provoz uvnitř objektů.K elektrickým vysokozdvižným vozíkům dodáváme automatické nabíječe za nízké ceny. Na všechny dodávané vysokozdvižné vozíky poskytujeme kompletní servis a dodávku náhradních dílů. Pokud si chcete vysokozdvižný vozík pouze zapůjčit, navštivte půjčovnu vysokozdvižných vozíků. V naší sekci použité vysokozdvižné vozíky naleznete spoustu použitých i zánovních vysokozdvižných vozíků.


 


Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky Feeler - řešení pro Váš ekologický provoz


FEELER AC Tříkolový a Čtyřkolový


1. Modely Feeler AC mají nastavitelný volant, který lze otočit o 90 stupňů v obou směrech, což má za následek jeho výjimečnou ovladatelnost v omezených prostorech. 2. Kabina má dostatečný prostor, včetně komfortního místa pro nohy řidiče. 3. Vozíky jsou dvojitě odpruženy. 4. Joystick je řešen na boku. 5. Snadná výměna baterie je umožněna přístupným úložným pouzdrem. 6. Feeler je velmi výkonný díky systému duálního pohonu předních kol.7. Tříkolový a čtyřkolový model má poloměr otáčení mnohem těsnější a flexibilnější díky vhodně konstrukčně navrženému ovládání.8. Modely nabízí vysoký výkon střídavého elektrického řídicího systému. 9. Vysokozdvižné vozíky jsou k dispozici s baterií s vysokou kapacitou zátěže.            

10. Modely Feeler nabízíme ve škále výkonu s nosností v rozmezí 1,3 až 3,5 tuny.

 

 
FEELER AC Tříkolový
FEELER AC Tříkolový
FEELER AC Čtyřkolový
FEELER AC Čtyřkolový

Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky Komatsu - Modely

Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky značky Feeler ve 3-kolovém a 4-kolovém provedení. Tříkolový vysokozdvižný vozík je vhodný i do míst s omezeným pracovním prostorem díky dobrým manévrovacím schopnostem. Čtyřkolový vysokozdvižný vozík je vhodný i pro místa s menšími terénními nerovnostmi. Elektrické vozíky Feeler vynikají spolehlivou stoupavostí 16% při plném zatížení.

Vysokozdvižné vozíky Feeler s elektrickým pohonem jsou díky ekologickému provozu, nízkým provozním nákladům a minimálnímu rádiusu otáčení vhodné hlavně pro provoz uvnitř objektů.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Komatsu splňují vysoké nároky na ergonomii a komfort obsluhy. Pracovní místo obsluhy je prostorné, bez nástupních a výstupních překážek, se sklopnými písty umístěnými pod podlahou. Předností je také malý polohovatelný volant, k jehož otáčení je potřeba síly pouhých 0,9kg díky výkonnému posilovači řízení. Elektrické vysokozdvižné vozíky Komatsu mají řízení s elektronicky řízenou, proměnlivou citlivostí a to podle rychlosti jízdy vozíku, což snižuje pracnost vedení vozíku při dlouhých a rychlých přejezdech. Ke komfortu a přesnosti ovládání vozíků Komatsu také přispívá elektronické sledováním pozice volantu vůči kolům. K vyššímu komfortu přispívá též plovoucí odpružení vozíku (tzv. DUAL FLOATING) vůči podvozku.

Prodej vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a příslušenství
Monika Horňáková

telefon+420 777 02 00 93

emailprodej@viva-manipulacni-technika.cz

© VIVA - manipulační technika s. r. o. 2015
Login
VIVA manipulační technika

Odkazy: Vybavení skladů a dílen | VZV - vysokozdvižné vozíky | Paletové vozíky | Půjčovna vysokozdvižných vozíků | Použité vysokozdvižné vozíky Linde | Hydraulické zdvižné plošiny a stoly | Vysokozdvižné vozíky | Pronájem vysokozdvižných vozíků | Manipulační vozíky | Vysokozdvižné vozíky DESTA


Webhosting